Eğitim Referanslarımız

OSKO Mühendislik & Danışmanlık olarak verdiğimiz eğitimler kursiyerlerimiz için gerekli olan bilgi birikimini kursiyerlerimize aktarmayı hedeflemektedir.


Selman Kahli

(İnşaat Müh.)

Kürşat Tüzün

(İnşaat Müh.)

Mustafa Karakazan

(İnşaat Müh.)

Ali Korkmaz

(İnşaat Müh.)

İbrahim Ulutaş

(İnşaat Müh.)

Şaban Atik

(İnşaat Müh.)

Arzu Karagöz

(İnşaat Müh.)

Semih Okutman

(İnşaat Müh.)

Mümin Taşkın

(İnşaat Müh.)

Emrah Mutlu

(İnşaat Müh.)

Orkun Kılıç

(İnşaat Müh.)

Yağmur Aziz

(İnşaat Müh.)

Büşra Solak

(İnşaat Müh.)

Selcan Arslan

(İnşaat Müh.)

Muhammet Yılmaz

(İnşaat Müh.)

Arda Kaya

(İnşaat Müh.)

Yavuz Doğan

(İnşaat Müh.)

Erdem İnal

(İnşaat Müh.)

Uğurcan Aydın

(İnşaat Müh.)

Hakan Işıktaş

(İnşaat Müh.)

Alper Aslan

(İnşaat Müh.)

Başak Çelebi

(İnşaat Müh.)

Behra Sayan Erşan

(İnşaat Müh.)

Nur Türkyılmaz

(İnşaat Müh.)

Burak Diler

(İnşaat Müh.)

Yusuf Çinik

(İnşaat Müh.)

İbrahim Durmuş

(İnşaat Müh.)

Talha Karaca

(İnşaat Müh.)

Orhan Dağlı

(İnşaat Müh.)

Sercan Erdoğan

(İnşaat Müh.)

Yiğit Özürün

(İnşaat Müh.)

Kübra Zeynep Öztürk

(İnşaat Müh.)

Sinan Yazıcı

(İnşaat Müh.)

Yunus Kaya

(İnşaat Müh.)

Metin Başkan

(İnşaat Müh.)

Hakan Tok

(İnşaat Müh.)

Erdal Aslan

(İnşaat Müh.)

Fatih Şahin

(İnşaat Müh.)

Yurdagül

(İnşaat Müh.)

Aylin Akbaş

(İnşaat Müh.)

Emir Tartar

(İnşaat Müh.)

Mehmet Aslan

(İnşaat Müh.)

Erhun Ozkay

(İnşaat Müh.)

Tolga Akbaş

(İnşaat Müh.)

Fatih Şükrü Altınoluk

(İnşaat Müh.)

Saadet Kotancı

(İnşaat Müh.)

Suat Budak

(İnşaat Müh.)

Mutlu Çelebi

(İnşaat Müh.)

Süleyman Ulusoy

(İnşaat Müh.)

Nadir Fırıncıoğlu

(İnşaat Müh.)

Öznur Karayel

(İnşaat Müh.)

İzzet Tuğrul

(İnşaat Müh.)

Kürşat Ali Çitci

(İnşaat Müh.)

Burcu Dokuloğlu

(İnşaat Teknikeri)

Ergin Karaman

(İnşaat Müh.)

Necmettin Kaya

(İnşaat Müh.)

İbrahim Yazıcı

(İnşaat Müh.)

Atakan Özyar

(İnşaat Müh.)

Gökhan Kahraman

(İnşaat Müh.)

Ali Cemal Bakacak

(İnşaat Müh.)

Fuat Taş

(İnşaat Müh.)

Orçun Tarhan

(İnşaat Müh.)

Baran Aslan

(İnşaat Müh.)

Muhammet Dilek

(İnşaat Müh.)

Buket Eryaşar

(İnşaat Müh.)

Gürkan Yurten

(İnşaat Müh.)

Beyzanur Kılınç

(İnşaat Müh.)

Özgün Karaçoban

(İnşaat Müh.)

Fatmagül Akkuş

(İnşaat Müh.)

Kadir Bulut

(İnşaat Müh.)

Emel Kepekçi

(İnşaat Müh.)

Melike Akdağ

(İnşaat Müh.)

Aykut Keskin

(İnşaat Müh.)

Şeyma Sağdıç

(Mimar)

Fatih Yüce

(İnşaat Müh.)

Cihat Yüzgül

(İnşaat Müh.)

Burak Çilingir

(İnşaat Müh.)

Aynur Ataman

(İnşaat Müh.)

Ömer Şahin

(İnşaat Müh.)

Dursun Pamuk

(İnşaat Müh.)

Doğukan Köse

(İnşaat Yük. Müh.)

İsmail Kaya

(İktisat)

Meral Akçayöz Kurt

(Yapı Öğretmeni)

Nilat Ten

(Yapı Öğretmeni)

Taylan Altunkaynak

(İnşaat Müh.)

Kadir Öztürk

(Makine Müh.)

Hüseyin Şahan

(Kimya Bölümü)

Çağdaş Budak

(Makine Müh.)

Engin Solmaz Gökdemir

(İnşaat Müh.)

Abdulkadir Yılmaz

(Makine Teknikeri)

Sara Farboodnia

(İnşaat Yük. Müh.)

Mehmet Görgülü

(Makine Teknikeri)

Aynur Akyüz

(İnş. Saha Müh.)

Ömer Aktaş

(Yapı - Denetim Kontrol Müh.)

Yasin Sert

(Yapı - Denetim Kontrol Müh.)

Ebru Altun

(İnşaat Müh.)

İbrahim Gün

(İnşaat Müh.)

Mustafa Ertuğrul Tekçam

(İnşaat Müh. - Öğrenci)

Yusuf Başkan

(İnşaat Müh. - Öğrenci)

Ömer Kılıç

(İnşaat Müh. - Öğrenci)

Burak Keskinkılıç

(İnşaat Müh. - Öğrenci)

Ahmet Öncü

(İnşaat Müh.)

Ahmet Yıldırım

(İnşaat Müh.)

Mümtaz Bahadır

(İnşaat Yük. Müh.)